زمینه های فعالیت

حوزه محصولات نرم افزاری:

1- ارائه نرم افزارهای سفارش مشتری به سازمانها
ارائه نرم افزارهای سفارشی در دهه های اخیر افزایش یافته است به این دلیل که شرکت های نرم افزاری سعی بر این دارند تا با ارائه ی راهکارهای های سفارشی و با توجه به نیازهای متنوع، بازار را حفظ نمایند. ارائه نرم افزار های سفارشی یک جایگزین برای محصولات آماده می باشد که همیشه نمی تواند نیازهای مختلف یک سازمان را رفع نماید. هر کسب و کار منحصر به فرد است، بنابراین تولید و توسعه ی نرم افزارهای سفارشی مزایای رقابتی قابل توجهی را برای سازمانها به ارمغان می آورد.گاهی اوقات نرم افزار های تجاری پکیج نمی توانند نیازهای یک شرکت را تحت پوشش قرار دهند. راه حل این مشکل توسعه و طراحی نرم افزار با رویکرد سفارش مشتری می باشد.
شرکت ویرا ایده نیکان با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و حرفه‌ای در زمینه تحلیل سیستم‌ها، طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارها و سیستم‌ها ، سیستم های مورد نیاز مشتریان خود را در مدت زمان قابل قبول و با بالاترین کیفیت ارائه می کند.

2- تولید و فروش بسته های نرم افزاری در حوزه ERP
استفاده از سيستم هاي اطلاعاتي كه بتواند همه فعاليت ها و وظايف موجود در يك سازمان را تحت پوشش قرار داده و اطلاعات لازم و ضروري را به موقع در اختيار استفاده كنندگان آن قرار دهد از ابزارهاي حياتي در سازمان هاي امروز است. بدون برخورداري از اين سيستم ها افزايش قابليت هاي سازمان، بهبود عملكرد، تصميم گيري بهتر و دستيابي به مزيت رقابتي غيرممكن است. در اين ميان سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازمان (ERP) از جديدترين ابزارهاي مديريتي بوده كه قادر است اطلاعات موجود در سازمان را با استفاده از فناوري اطلاعات در تمام حوزه هاي فعاليت سازمان به طور منسجم و يكپارچه جمع آوري كرده و اطلاعات و نتايج بدست آمده از آن را در اختيار استفاده كنندگان آن در سطوح مختلف سازمان قرار دهد. اين سيستم ها را مي توان جديدترين فناوري هاي اطلاعاتي در يك دهه گذشته دانست، ثمره اي كه به سرعت در حال دگرگوني و تكامل است.
در بسته های نرم افزاری آماده شرکت ویرا ایده ، قابلیت های استاندارد، سادگی کاربری و سبد کامل محصول درحوزه های مالی، اداری وصنعتی و CRM در کنار هزینه های متعادل و امکان بهره برداری سریع، از خصوصیات این حوزه می باشد
1. حوزه مالی شامل: حسابداری(ریالی و ارزی)، بودجه، خزانه داری، تدارکات (داخلی و خارجی)، حقوق ودستمزد ،انبار،اموال و حوزه آموزش و...
2. حوزه اداری شامل: پرسنلی، گردش نامه و حضوروغیاب ،آموزش ،اتوماسیون اداری،سازمان فاقد کاغذ (Paperless) و...
3. حوزه صنعتی شامل سیستم های بهای تمام شده تولید، برنامه ریزی تولید، تعمیر و نگهداری ماشین آلات و...
4. حوزه CRM: بازاریابی، فروش ، خدمات پس از فروش، پخش مویرگی(سرد و گرم)، ویزیت و ویزیتوری و ...
5. حوزه موبایل شامل: ابزارهای تکمیلی تحت ویندوز موبایل و اندروید

3- تولید و ارائه زیرساخت های مورد نیاز جهت تولید نرم افزار برای سازمانهایی با رویکرد محصولات نرم افزاری (فریم ورک) در بستر وب و ویندوز

4- تولید و ارائه نرم‌افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار BPMS
شرکت ویرا، با تشخیص گلوگاه‌های کاری در فرآیندهای مختلف سازمان و گردش عملیات و با ارائه راهکار WIRA BPMS شامل زيرساخت جامعي جهت شناسايي، تحليل، طراحي، اجرا، يکپارچه سازي و کنترل فرآيندهاي مبتني بر فرد و مبتني بر سيستم در يك سازمان ، امكان دستيابي به حداکثر کارايي و اثربخشي سازماني را فراهم مي سازد.

BPMS فناوری جدیدی است که دنیای تولید نرم افزار و مدیریت اطلاعات را دگرگون کرده است بطوریکه تقریبا تمام شرکت‌ها و سازمان‌های برتر دنیا از BPMS استفاده می‌نمایند.
شرکت ویرا ایده نیکان، به عنوان شرکتی نوپا، از سال 1391 نرم‌افزار مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) را تحت پلتفورم وب و با قابلیت اجرا و مدیریت تمامی فرایندهای سازمانی با مقیاس متوسط و بزرگ به بازار ارائه نموده است

 

خدمات در بستر IT :

  • آموزش ، تجهیز ، راه اندازی فرآیندهای مهندسی نرم افزار برای شرکت های نرم افزاری یا سازمان هایی که تیم های نرم افزاری دارند.
  • راه اندازی و آموزش Tools های مهندسی نرم افزار مانند TFS , Rational Suite , ...
  • انجام پروژه های تضمین کیفیت نرم افزار مطابق استانداردهای روز دنیا (برنامه ریزی ، طراحی و پیاده سازی و آموزش تست در نرم افزار )
  • مشاوره و انجام پروژه های بهبود امنیت و کارایی سیستم های نرم افزاری
  • مشاوره در خرید و تحویل نرم افزار
  • مشاوره در توسعه نرم افزار