پیشنهادات و انتقادات

سامانه الکترونیکی ارتباط با مشتریان ، یکی دیگر ازخدمات نوین شرکت ویرا ایده نیکان است که بمنظور ارائه خدمات سریع، آسان وکم هزینه راه‌اندازی گردیده است. راه اندازی این سامانه این امکان رابرای تمامی مشتریان و همکاران صنعت فراهم میاورد تا دروقت وهزینه خود صرفه‌جویی نموده و تمامی سوالات و موارد خود را درخصوص هر یک از راهکارهای شرکت ویرا از طریق بستر اینترنت مطرح نمایند تا کارشناسان متخصص ویرا در کمترین زمان پاسخگوی نیازهایشان بوده و پیشنهادات آنها را مورد استفاده قرار دهند. سامانه الکترونیکی ارتباط با مشتریان، کانالی برای ارتباط مستقیم با مشتریان و شنیدن نیازها، علاقه‌مندی‌ها، پیشنهادها، انتقادها، شکایات و خواسته‌های شما است.

بی‌تردید، ارایه سرویس های خدمات با مطلوب ترین کیفیت ممکن با هدف بالابردن رضایت مشتریان همواره یکی از مهم‌ترین ارکان فعالیت گروه شرکت‌های ویرا بوده است و همواره تلاش همه جانبه‌ای توسط کارشناسان خبره، برای تحقق بخشیدن به این هدف صورت گرفته است. هدف از راه‌اندازی این سامانه دست‌یابی به راهکاری استاندارد و مستمر برای تعامل مطلوب و مداوم با مشتریان برای پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و نیازهای ایشان است.

سامانه شکایات:
درگاهی برای دریافت شکایات مشتریان در زمینه ارایه خدمات و پاسخ‌گویی به نیازها است. مشتریان ما در صورت تمایل می توانند با مراجعه به این صفحه شکایات و انتقادهای خود را برای همکاران ما ارسال کنند و موضوع را تا دست‌یابی به پاسخ نهایی و دریافت نتیجه از طریق همین سامانه دنبال کنند.

سامانه پیشنهادها:
درگاهی برای دریافت پیشنهادها و ایده‌های ارزش‌مند متخصصان صنعت در حوزه های مرتبط است. در این صفحه مخاطبان علاقه‌مند و همراه می‌توانند ما را از نظر و پیشنهادهای ارزش‌مند و کارساز خود آگاه سازند. امیدواریم ایجاد این تعامل سازنده افزون بر تامین رضایت مشتریان، بتواند ما را در ارایه خدمات با کیفیت بالاتر یاری رساند.